Kiermasz książki

Podczas Dni Jakubowych - 22 i 23 lipca -  zapraszamy na stoisko na ul. Staromiejskiej (u wylotu ul. Reja) na kiermasz książek. Pozycje już wycofane ze zbiorów lub podarowane przez naszych czytelników (a już posiadane przez bibliotekę) będzie można kupić za symboliczne 2 złote. Do sprzedaży przygotowaliśmy encyklopedie i lektury szkolne, powieści i literaturę specjalistyczną, a także książki dla najmłodszych.
W ubiegłym roku kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem, a uzyskane w ten sposób środki wydano na zakup najbardziej poszukiwanych nowości wydawniczych.

Grafika 1: Kiermasz książki