Bilet do piękna - prezent na Dzień Matki

Specjalna oferta z okazji Dnia Matki. Zadbaj o siebie i umów się na darmowe konsultacje ze stylistką OlaModa. Oferta ważna w dniach 22 – 29 maja. Umów się na konkretną godzinę i dzień pod nr tel. 695 219 134. Możemy spotkać się w bibliotece lub on-line.
Konsultacja obejmuje:
- określenie typu urody i dopasowanie kolorystyki ubrań,
- analiza sylwetki i dobór odpowiednich fasonów
- określenie kształtu twarzy i zasad doboru okularów oraz fryzury
Przygotuj na konsultację: jedną parę ulubionych spodni, ulubioną spódnicę, jedną sukienkę i trzy bluzki lub koszule w różnych kolorach. Możesz także pokazać rzeczy, których nie jesteś pewna czy służą Twojej sylwetce :)
Na pamiątkę będę chciała zrobić z Tobą zdjęcie.

Modowy niezbędnik czyli indywidualne konsultacje ze stylistką. Dowiesz się jakim typem urody jesteś: wiosna, lato, jesień czy zima. Dzięki temu poznasz swoją paletę barw, która Ciebie odmłodzi i nada witalności Twojej skórze. Kolory, jakimi się otaczasz mają duże znaczenie, również w makijażu, koloryzacji włosów oraz przy komponowaniu garderoby. Ponadto poznasz swój kształt twarzy, dzięki czemu łatwiej będzie dobrać okulary i fryzurę. Natomiast znajomość kształtu sylwetki pomoże w dobraniu idealnych fasonów ubrań. Nie bój się miary ani wagi, ponieważ „nie rozmiar się liczy, tylko proporcje”.

Aleksandra Werenczuk-Hinc, czyli OlaModa. Z wykształcenia polonistka, z zawodu animator kultury z zamiłowania stylistka i pasjonatka mody. Jej dewiza życiowa brzmi: "Piękno to styl życia, bycia i ubioru, ozdobiony uśmiechem i pozytywnym nastawieniem z dodatkiem pewności siebie, a wszystko to daje poczucie spełnienia i zadowolenia. Bo zadowolona z siebie kobieta to piękna kobieta." Jako stylistka prowadzi indywidualne konsultacje, metamorfozy, przegląd szafy, dobiera okulary w salonie optycznym vision expert w Lęborku, poprawia samopoczucie i pomaga odkryć piękno w sobie. Prowadzi od kilku lat cykl warsztatów piękna dla pań w Miejskiej Bibliotece Publicznej, gdzie pracuje oraz w innych instytucjach. Na jej zajęcia uczęszczały panie z różnych środowisk, w tym ze Stowarzyszenia na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy „Szansa” w Lęborku, z sąsiednich bibliotek czy z ośrodka społecznego. Jest organizatorką festiwalu kobiet „ Babi raj”, który zrzesza ludzi o różnych pasjach i stwarza dla kobiet cudowne miejsce do spędzenia czasu i zadbania o siebie w wielu sferach.

Grafika 1: Bilet do piękna - prezent na Dzień Matki