Bilet do piękna

Specjalna oferta z okazji Dnia Kobiet. Zadbaj o siebie i umów się na darmowe konsultacje ze stylistką OlaModa. Oferta ważna w dniach 2 – 6 marca, w godz. 10.00 – 15.00 w bibliotece.

Należy się wcześniej umówić pod nr tel. 695 219 134

Konsultacja obejmuje:

- określenie typu urody i dopasowanie kolorystyki ubrań,

- analiza sylwetki i dobór odpowiednich fasonów

- określenie kształtu twarzy i zasad doboru okularów oraz fryzury

Każda uczestniczka warsztatów powinna przynieść ze sobą jedną parę ulubionych spodni lub ulubioną spódnicę, jedną sukienkę i trzy bluzki lub koszule, w których często chodzi. Posłużą one analizie korzystnych fasonów dla sylwetki uczestniczki.

Modowy niezbędnik czyli indywidualne konsultacje ze stylistką. Dowiesz się jakim typem urody jesteś: wiosna, lato, jesień czy zima. Dzięki temu poznasz swoją paletę barw, która Ciebie odmłodzi i nada witalności Twojej skórze. Kolory, jakimi się otaczasz mają duże znaczenie, również w makijażu, koloryzacji włosów oraz przy komponowaniu garderoby. Ponadto poznasz swój kształt twarzy, dzięki czemu łatwiej będzie dobrać okulary i fryzurę. Natomiast znajomość kształtu sylwetki pomoże w dobraniu idealnych fasonów ubrań. Zabierz ze sobą rzeczy, których nie jesteś pewna a stylistka podpowie czy są one dla Ciebie odpowiednie. Nie bój się miary ani wagi, ponieważ „nie rozmiar się liczy, tylko proporcje”.

Aleksandra Werenczuk-Hinc, czyli OlaModa. Z wykształcenia polonistka, z zawodu animator kultury z zamiłowania stylistka i pasjonatka mody. Jej dewiza życiowa brzmi: "Piękno to styl życia, bycia i ubioru, ozdobiony uśmiechem i pozytywnym nastawieniem z dodatkiem pewności siebie, a wszystko to daje poczucie spełnienia i zadowolenia. Bo zadowolona z siebie kobieta to piękna kobieta." Jako stylistka prowadzi indywidualne konsultacje, metamorfozy, przegląd szafy, dobiera okulary w salonie optycznym vision expert w Lęborku, poprawia samopoczucie i pomaga odkryć piękno w sobie. Prowadzi od kilku lat cykl warsztatów piękna dla pań w Miejskiej Bibliotece Publicznej, gdzie pracuje oraz w innych instytucjach. Na jej zajęcia uczęszczały panie z różnych środowisk, w tym ze Stowarzyszenia na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy „Szansa” w Lęborku, z sąsiednich bibliotek czy z ośrodka społecznego. Jest organizatorką festiwalu kobiet „ Babi raj”, który zrzesza ludzi o różnych pasjach i stwarza dla kobiet cudowne miejsce do spędzenia czasu i zadbania o siebie w wielu sferach.

Grafika 1: Bilet do piękna