Biblioteka nieczynna

W związku z komunikatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 11 marca 2020 roku Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lęborku informuje, że biblioteka główna i fila zostają zamknięte do odwołania. Wszystkie wydarzenia zaplanowane w najbliższym czasie zostają również odwołane.

Książki i inne materiały biblioteczne można zwracać do trezora. Ponadto terminy zwrotów zostaną przedłużone do 30 kwietnia 2020 r.

Przez cały okres zamknięcia biblioteki będzie można otrzymać kody do ebooków dzwoniąc na numer:  59 8622307 w. 28.

O wszelkich zmianach niezwłocznie Państwa poinformujemy.

Zofia Biskupska_Lisiecka
dyrektor