ACADEMICA - cyfrowa wypożyczalnia

Zapraszamy do korzystania z Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych Academica.  Są to książki i czasopisma w wersji cyfrowej udostępnione przez Bibliotekę Narodową. Dzięki temu w naszej bibliotece macie dostęp do 3 375 745 publikacji ze wszystkich dziedzin wiedzy, również najnowszych, objętych prawami autorskimi. Są wśród nich: podręczniki akademickie, prace naukowe i popularnonaukowe, lektury na konkursy i olimpiady przedmiotowe, czasopisma naukowe.

Wystarczy być czytelnikiem naszej biblioteki i przyjść po kod aktywujący konto w Academice.

Wszystkie publikacje, PEŁNA BAZA cyfrowej wypożyczalni dostępna jest na terminalu dedykowanym Academice, znajdującym się W WYPOŻYCZALNI DLA DOROSŁYCH. Z publikacji niechronionych prawem autorskim możecie korzystać BEZ OGRANICZEŃ W KAŻDYM MIEJSCU, wystarczy dostęp do internetu.
Korzystanie z usługi jest bezpłatne.

Więcej informacji  w filmikach instruktażowych (pod tym adresem)