WAGARY W LIBRARY

Pierwszy dzień wiosny (i nie tylko) można spędzić wspólnie z biblioteką i zagrać w jedną z przygotowanych przez nas gier mobilnych na smartfony.

PRZYPOMINAMY

Wpisz swój adres e-maila na swoim koncie bibliotecznym, a będziesż otrzymywał informację o zbliżającym się terminie zwrotu wypożyczonych dokumentów.

Męskie lektury

Zestawienie książek dla nastolatków, to jeden z rezultatów projektu szkoleniowego zrealizowanego przez naszą bibliotekę. Zapraszamy wszystkich do lektury, chociaż zestawienie dedykowane jest czytelnikom płci męskiej.

Ankieta dla młodzieży - wyniki

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli nam pomóc i wypełnić ankietę. zaglądajcie na naszą stronę i facebooka - będziemy starali się spełniać Wasze oczekiwania i tworzyć nową ofertę biblioteki.

Gry mobilne

Poznawaj tajemnice Lęborka.
Życzymy dobrej zabawy i czekamy na GRACZA, który osiągnie maksa, czyli zdobędzie 1000 szelągów.