Opowieści z Baśniowego Lasu

Zbiór melodyjnych opowieści z magicznego świata zwierząt jest debiutem literackim  lęborczanki Marii Michałowskiej, a zarazem pierwszą publikacją biblioteki adresowaną do dzieci.
Książkę można już wypożyczać, a promocja zaplanowana jest na styczeń 2019 r.

Ranking bibliotek

Drugie miejsce w województwie, a 33 w całym kraju to miejsca lęborskiej biblioteki w rankingu przeprowadzonym przez Instytut Książki i Rzeczpospolitą.
Zapraszamy więc do biblioteki.

Męskie lektury

Zestawienie książek dla nastolatków, to jeden z rezultatów projektu szkoleniowego zrealizowanego przez naszą bibliotekę. Zapraszamy wszystkich do lektury, chociaż zestawienie dedykowane jest czytelnikom płci męskiej.

Ankieta dla młodzieży - wyniki

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli nam pomóc i wypełnić ankietę. zaglądajcie na naszą stronę i facebooka - będziemy starali się spełniać Wasze oczekiwania i tworzyć nową ofertę biblioteki.

Gry mobilne

Poznawaj tajemnice Lęborka.
Życzymy dobrej zabawy i czekamy na GRACZA, który osiągnie maksa, czyli zdobędzie 1000 szelągów.