TURNIEJ Kinect Sports Season 2 na Xbox 360

Zachęcamy wszystkich fanów sportów do sprawdzenia swoich umiejętności.

Trwają zapisy do Turnieju XBOX "KINECT SPORTS SEASON 2".  Zapraszamy dzieci od 7 lat do udziału w ekscytujących rozgrywkach, które odbędą się 31 sierpnia o  godz. 12:00 w Dziale dla Dzieci i Młodzieży.
Na zwycięzcę czeka imprezowa gra Dobble ćwicząca refleks i spostrzegawczość. Można grać w nią dosłownie wszędzie, zasady do wytłumaczenia w kilku zdaniach, rozgrywka trwa max 5 minut, a niewielkie pudełko zmieści się do plecaka czy torby, czyli może być z Toba wszędzie.

Zapisz się do turnieju w Dziale Dla Dzieci i Młodzieży na I piętrze. , Zbierz zespół znajomych lub zgłoś się sam i graj, by zdobyć tytuł Mistrza Sportu. Możecie trenować w sześciu ekscytujących dyscyplinach. Zdobądź decydujące punkty w futbolu amerykańskim lub umieść piłkę w dołku na polu golfowym. Możesz też sprawdzić się w baseballu, tenisie, rzutkach i w jeździe na nartach. Zapewniamy fanom sportu, rozgrywki pełne emocji oraz idealne warunki do przyjacielskiej rywalizacji.

REGULAMIN TURNIEJU Kinect Sports Season 2 (Xbox 360)
1. W turnieju mogą wziąć udział osoby od 7 lat.
2. Aby wziąć udział w turnieju należy okazać kartę biblioteczną, a osoby niezapisane do biblioteki - legitymację szkolną.
3. Na turniej prowadzone są wcześniejsze zapisy. Istnieje możliwość zapisania się bezpośrednio przed turniejem. Zapisu dokonuje rodzic lub opiekun dziecka.
4. Każdy gracz dostanie przed walką czas jednej minuty na wybranie awatara.
5. Zawodnicy nie mogą rozpraszać siebie nawzajem. Naruszenie tej zasady grozi utratą rundy lub walki, a w skrajnych przypadkach walkowerem.
6. Udział w turnieju jest bezpłatny.
7. Uczestnictwo w turnieju oznacza akceptację regulaminu.
8. Zgłoszenie się do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na prezentację zdjęć dokumentujących konkurs / publikację na stronie internetowej biblioteki http://www.biblioteka.lebork.pl i  www.facebook.com/Biblioteka.Lebork  i materiałach promocyjnych i wystawach biblioteki. Jednocześnie uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.) przez Organizatora Konkursu do celów związanych z przeprowadzeniem i rozstrzygnięciem Konkursu, o którym mowa powyżej.
9. Nagrodą dla zwycięzcy turnieju jest gra Dobble.

Organizator turnieju

Dział dla Dzieci i Młodzieży
ul. Armii Krajowej 16
84-300 Lębork