#książkiinspirująchallange

Przygotowaliśmy challange na podstawie książki „Pod ziemią, pod wodą” Aleksandry i Daniela Mizielińskich, wydawnictwa Dwie Siostry. Stworzyliśmy grę zręcznościową „Mrówczy labirynt” - projekt Emilia Wenta. W treść naszego filmu, również świetnie wpasował się fragment opowiadania Julii Duszyńskiej pt. „Cudaczek wyśmiewaczek” - czyta Paulina Raszeja. Możecie jednocześnie zobaczyć instrukcję powstania gry i posłuchać ciekawego opowiadania o mrówkach.

NOMINOWALIŚMY NA  FACEBOOKU NASZYCH NAJAKTYWNIEJSZYCH CZYTELNIKÓW I KOLEŻANKI, KOLEGÓW BIBLIOTEKARZY.

Każdy nominowany w ciągu 72 godzin od otrzymania nominacji nagrywa filmik lub wstawia zdjęcie pokazujące W JAKI SPOSÓB KSIĄŻKI ZAINSPIROWAŁY GO DO DZIAŁANIA oraz nominuje do tego samego zadania kolejne osoby / instytucje.

Nasze wspólne dzieło niech zainspiruje Was.

Link do #książkiinspirująchallange: https://www.facebook.com/Biblioteka.Lebork/videos/586437985624524/

Grafika 1: #książkiinspirująchallange