Konkurs - zrób #shoefie / #footfie z grami planszowymi

Wybraliśmy zwycięzców konkursu instagramowego shoefie/ footfie z grami planszowymi. Nagrodami głównymi w konkursie są trzy karty podarunkowe o wartości 100 zł do sklepu Empik. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy nagrody w formie abonamentów na wypożyczanie gier planszowych w naszej bibliotece. Po odbiór nagród zapraszamy 30 maja (czwartek) o godz. 16.00, podczas Klubu Gier Planszowych. Zainteresowani będą mogli uczestniczyć w rozgrywkach. Dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria wygranych zdjęć poniżej. Jeżeli chcecie zobaczyć pozostałe zdjęcia wpiszcie na Instagramie #bibliotekaciąglewgrze.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli posiadasz publiczny profil na Instagramie udostępnij do 25 maja 2019 zdjęcie shoefie/ footfie z grami planszowymi na swoim koncie w opisie zamieść hashtag:

#bibliotekaciąglewgrze oraz otaguj nas wpisując: @mbp_lebork.

30 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Gier Planszowych, stąd  też  pomysł, aby gry planszowe połączyć z rodzajem fotografii, która  stała się ostatnio bardzo popularna na całym świecie SHOEFIE / FOOTFIE.

Zdjęcie w formie shoefie / footfie jest trendem, który polega na wykonaniu zdjęcia stóp, butów w oryginalnym kadrze, w tym przypadku będą to wasze ulubione gry planszowe, karciane, zręcznościowe itp.
Często shoefie / footfie są małymi, instagramowymi dziełami sztuki. Jesteśmy ciekawi Waszych pomysłów.

Konkurs fotograficzny jest skierowany do osób posiadających PUBLICZNY profil instagramowy.

Wygrane zdjęcia umieścimy na naszym Instagramie, stronie www.biblioteka.lebork i Facebooku biblioteki, oraz utworzymy galerię z wybranych dzieł. Do autora napiszemy wiadomość na Instagramie i  poprosimy o kontakt w celu ustalenia przekazania nagrody.

Nagrody przydzieli komisja powołana przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Lęborku. Nagrodami głównymi w konkursie są trzy karty podarunkowe w wartości 100 zł do empik.com, oraz w przypadku osób mających możliwość korzystania z naszej Ludoteki (wypożyczalni gier planszowych) roczny abonament.

Szczegółowy regulamin poniżej.

Uwaga:
Konkurs nie jest sponsorowany, administrowany ani organizowany przez portal Instagram. Serwis Instagram nie ponosi odpowiedzialności za Konkurs.

Organizator Konkursu:

Miejska Biblioteka Publiczna

Dział dla Dzieci i Młodzieży
ul. Armii Krajowej 16

84-300 Lębork
 

Kontakt:

Emilia Wenta

T: 598622307

E: dzieciecy@biblioteka.lebork.pl

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku