KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA - Ptaki w wierszach Wandy Chotomskiej

Lista uczestników konkursu pięknego czytania zamknięta.

Zapraszamy uczniów klas II lęborskich szkół podstawowych do udziału w konkursie stworzonym specjalnie dla nich.

To już kolejna edycja konkursu pięknego czytania, tym razem poświęcona twórczości Wandy Chotomskiej, a dokładnie wierszy z tomiku Nasze ptaki.

Konkurs odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lęborku 25 października, w piątek o godz. 11.00.

Prosimy o zgłaszanie uczestników i dostarczenie kart zgłoszenia, podpisanych przez rodziców do  Działu  dla  Dzieci i  Młodzieży do 21 października 2019 r.

Karta zgłoszeniowa i regulamin do pobrania poniżej.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

DODATKOWE INFORMACJE:

Książka Nasze ptaki z wierszami Wandy Chotomskiej będzie udostępniana na miejscu w Miejskiej Bibliotece Publicznej  w okresie trwania konkursu.

Zachęcamy również całe klasy, z których będą zgłaszani uczestnicy konkursu,do wzięcia udziału w specjalnej ofercie lekcji bibliotecznej proponowanej przez Dział dla Dzieci: Ornitologia dla najmłodszych na podstawie utworów Wandy Chotomskiej ze zbiorku Nasze ptaki

Tematyka pozostałych lekcji bibliotecznych dostępna na naszej stronie internetowej w zakładce Dla nauczycieli.

Uczestnicy konkursu mogą zapoznać się z wystawą dotyczącą twórczości Wandy Chotomskiej  znajdującą się na I piętrze biblioteki.

DANE OSOBOWE:

Zgodnie z art. 13. Rozporządzenia RODO, informujemy:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku.
  2. Funkcję Inspektora Ochrony Danych Osobowych pełni Pani Anna Cykman – e:mail:  komputeryzacja@biblioteka.lebork.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji uczestnictwa w konkursie.
  4. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji ww. celu przetwarzania.
  5. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą udostępniane podmiotom trzecim.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, jednakże decyzja taka oznacza rezygnację z udziału w konkursie.
  8. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej, nie będą również profilowane.
  9. Ma Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego odpowiedniego organu zgodnie z wymogami prawa.
  10. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do uczestnictwa w konkursie.
Grafika 1: KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA - Ptaki w wierszach Wandy Chotomskiej