Kolorowe Podwórka

Kolorowe Podwórka, które odbędą się 7 i 8 maja od 10:00 do 14:00, pod hasłem Mamo, tato zapisz mnie do biblioteki, to jedna z inicjatyw realizowanych w ramach promocji oferty biblioteki dla najmłodszych czytelników. W tym czasie można nas spotkać na placu Pokoju, w centrum miasta. Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym. Podczas imprezy prowadzimy dla maluszków różnego rodzaju interaktywne zabawy. Tym razem do harców zaproszą nas animatorki z Akademii Zabawy Przygoda, które wcielą się w postaci ze znanej bajki MINIONKI. Będą również gry plenerowe dla najmłodszych.
Wybrana data nie jest przypadkowa w ten sposób świętujemy Tydzień Bibliotek. W akcji biorą udział bibliotekarze oraz wolontariusze.
Mamy nadzieję, że dzięki temu przedsięwzięciu wzrośnie świadomość wśród mieszkańców Lęborka, że maluszki można zapisać do biblioteki i wypożyczać im książki dostosowane do wieku. Przebywać w Kąciku Malucha, w naszej bibliotece, brać udział w zajęciach proponowanych dla dzieci już od dwóch lat. Najmłodszy czytelnik w momencie zapisania do biblioteki miał tylko 7 dni życia. Zapraszamy do wspólnej zabawy na placu Pokoju i ciągle czekamy na Was w bibliotece, miejscu przyjaznym dziecku. 

Galeria zdjęć poniżej.

Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku