Kolorowe Podwórka

Kolorowe Podwórka, które odbędą się 10 i 11 maja od 10:00 do 14:00, pod hasłem Mamo, tato zapisz mnie do biblioteki, to jedna z inicjatyw realizowanych w ramach promocji oferty biblioteki dla najmłodszych czytelników. W tym czasie można nas spotkać na placu Pokoju, w centrum miasta. Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym. Podczas imprezy prowadzimy dla maluszków różnego rodzaju interaktywne zabawy. Tym razem do harców zaproszą nas animatorki z Akademii Zabawy Przygoda. Będą również gry plenerowe dla najmłodszych.
Wybrana data nie jest przypadkowa w ten sposób świętujemy Tydzień Bibliotek. Mamy nadzieję, że dzięki temu przedsięwzięciu wzrośnie świadomość wśród mieszkańców Lęborka, że maluszki można zapisać do biblioteki i wypożyczać im książki dostosowane do wieku. Przebywać w Kąciku Malucha, w naszej bibliotece, brać udział w zajęciach proponowanych dla dzieci już od dwóch lat. Najmłodszy czytelnik w momencie zapisania do biblioteki miał tylko 7 dni życia. Zapraszamy do wspólnej zabawy na placu Pokoju i ciągle czekamy na Was w bibliotece, miejscu przyjaznym dziecku.

Akcja w ramach projektu "Błękitny szlak" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego