Klub Gier Planszowych

Jako pierwsza biblioteka w Polsce otworzyliśmy wypożyczalnię gier planszowych - LUDOTEKĘ. Obecnie posiadamy blisko 700 tytułów gier dla różnych grup wiekowych, od 0 do 108 lat. Ofertę można znaleźć na stronie biblioteki w zakładce gry planszowe i katalogu internetowym. Chcemy wykorzystać nasz bogaty zbiór do organizacji tematycznych turniejów.

Jak wiadomo gry planszowe to nie tylko dobra zabawa, ale rozrywka rozwijająca umysł i więzy społeczne. Jest to świetny sposób na spędzanie czasu wolnego z rodziną, na imprezie ze znajomymi oraz podczas spotkań Klubu Gier Planszowych w bibliotece, działającego pod nazwą wymyśloną przez członków klubu - Łowcy Gier. Obecnie uczestniczymy w projekcie producenta gier planszowych Granna - Kluby Gier Planszowych - dzięki temu otrzymujemy wsparcie w postaci gier planszowych do rozgrywek turniejowych i innych upominków dla członków naszego klubu. 

Nieważne ile macie lat i czy kiedykolwiek w coś  graliście, nigdy nie jest za późno, żeby rozwinąć pasję i podzielić się nią z innymi.

Teraz będziecie mogli też pograć w nie podczas organizowanych przez nas turniejów na spotkaniach Klubu Gier Planszowych. Przyjdź i wygrywaj nagrody, zdobywaj przywileje dla stałych klubowiczów.

Gwarantujemy dobrą zabawę i zdrową rywalizację.

Wierzymy, że nasz klub połączy ludzi o podobnych pasjach i pozwoli przeżyć niezapomniane chwile.

 

Gramy:                21 czerwca,  16:00-18:00

Miejsce:              Biblioteka Miejska

Wiek:                   0-108 lat

                Wstęp wolny

 

Do zobaczenia w bibliotece

 

Harmonogram spotkań:

24 maja

21 czerwca

26 lipca

30 sierpnia - TURNIEJ GRY W CHIŃCZYKA

27 września

25 października

29 listopada

27 grudnia

 

Kontakt:

Marcelina Prengel

E: dzieciecy@biblioteka.lebork.pl

T: 598622307

Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku