Klub Gier Planszowych

Jako pierwsza biblioteka w Polsce otworzyliśmy wypożyczalnię gier planszowych - LUDOTEKĘ. Obecnie posiadamy blisko 700 tytułów gier dla różnych grup wiekowych, od 0 do 108 lat. Ofertę można znaleźć na stronie biblioteki w zakładce gry planszowe i katalogu internetowym. Chcemy wykorzystać nasz bogaty zbiór do organizacji tematycznych turniejów.

Jak wiadomo gry planszowe to nie tylko dobra zabawa, ale rozrywka rozwijająca umysł i więzy społeczne. Jest to świetny sposób na spędzanie czasu wolnego w rodzinie, na imprezie ze znajomymi oraz podczas spotkań Klubu Gier Planszowych w bibliotece.

Nieważne ile macie lat i czy kiedykolwiek w coś  graliście, nigdy nie jest za późno, żeby rozwinąć pasję i podzielić się nią z innymi.

Teraz będziecie mogli też pograć w nie podczas organizowanych przez nas turniejów na spotkaniach Klubu Gier Planszowych. Przyjdź i wygrywaj nagrody, zdobywaj przywileje dla stałych klubowiczów.

Gwarantujemy dobrą zabawę i zdrową rywalizację.

Wierzymy, że nasz klub połączy ludzi o podobnych pasjach i pozwoli przeżyć niezapomniane chwile.

Startujemy:       25 stycznia,  16:00-18:00

Miejsce:              Biblioteka Miejska