Łasuch biblioteczny

Wypożyczając książki, czasopisma, bajki, filmy oraz audiobooki i gry planszowe masz szansę zostać ŁASUCHEM BIBLIOTECZNYM 2017 roku i zdobyć nagrody. 

DKK 10+

Dyskusyjne Kluby Książki (DKK) w Polsce powstały jako odpowiednik bardzo popularnych grup czytelniczych (reading groups) istniejących w Wielkiej Brytanii. Sama idea zrodziła się jeszcze w 1926 roku i po dziś dzień w ramach programu: Faces & Places popularyzowana jest na wyspie.
Kolejne spotkanie już w sobotę 29 kwietnia o godz. 12:00.

Spotkanie autorskie z Anną Czerwińską-Rydel

Spotkanie autorskie z Anną Czerwińską-Rydel odbędzie się w Smoczej Jamie 27 maja o godzinie 12:00, podczas Dyskusyjnego Klubu Książki 10+. Spotkanie jest otwarte, wszystkich chętnych, małych i dużych zapraszamy w sobotnie południe na przygodę z muzykiem, pedagogiem, autorką książek dla dzieci i młodzieży o tematyce muzycznej, historycznej, społecznej, biograficznej. 

Konkurs plastyczny MANDALE Z PANEM KULECZKĄ

Jesteś uczniem klas I-III szkoły podstawowej? To jest konkurs dla Ciebie. Narysuj mandale z Panem Kuleczką, psem Pypciem, kaczką Katastrofą i muchą Bzyk-Bzyk. Przynieś pracę do biblioteki miejskiej do 8 maja. Finał konkursu 15 maja.

Kolorowe Podwórka

Kolorowe Podwórka tradycyjnie odbywają się pod hasłem Mamo, tato zapisz mnie do biblioteki i adresowane są do najmłodszych mieszkańców naszego miasta. W centrum miasta, na placu Pokoju - 9 i 10 maja w godzinach 10:00-14:00 - będzie można wziąć udział w rozmaitych interaktywnych zajęciach i grach, spotkać  bohaterów baśni, opowiadań czy kreskówek, Do zabawy zaproszą dzieci księżniczki, kot w butach i smok, a możliwe że pojawią się także krasnoludki. 


Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku